Współpraca

    Hej! Tutaj znajdziesz linki i krótkie opisy blogów, z którymi współpracuję ^^ Jestem otwarta na współprace z innymi blogermi, więc jeśli chcesz, aby link do Twojego bloga również się tutaj znalazł to skontaktuj się ze mną :) Nie ugryzę i na pewno odpowiem na Twoją wiadomość ;)
      Mój adres mailowy to: lena.magdosz@gmail.com

Dobra córka zła

Dobra córka zła to historia o przygodzie niesamowitej dziewczyny.
Aleksandra Barwińska jest córką szatana i czarownicy.
Ola z powodu swoich umiejętności ma coraz większe problemy.
Czy uda jej się pokonać przeciwności losu?


Myth Twist

Zacznijmy więc od początku. O co tu chodzi? Co znaczy "Mith Twist"? Zatem wytłumaczę:

Mith Twist znaczy mniej więcej tyle co "Mityczne Zamieszanie". Dlaczego mityczne? Ponieważ to będzie tematyka bloga. Głównie Percy Jackson,(może!) Magnus Chase, Kroniki Rodu Kane i Pegaz. Pierwsze 3 są autorstwa Rick'a Riordana, a ostatnia Kate O'Hearn. Uważam, że wszystkie książki są godne polecenia. Zgadza się. Będę oceniać książki. Yay!


Miasto Książek
Jest to blog recenzencki i nie tylko. Autorka pisze o swoich spotkaniach z książkami i prezentuje ich dobre, jak i złe strony. Nie przedstawia suchych faktów - można tam znaleźć opis książki, opinię, jak i krótkie informacje o autorze.

Chwile rozkoszy
Jesteście fanami fantastyki czy młodzieżówek? A może po prostu chcecie poczytać o książkach i poznać opinie na ich temat? Zajrzyjcie na Chwile rozkoszy! Znajdziecie tutaj nie tylko recenzje, ale i różnego rodzaju posty okołoksiążkowe. Co więcej, od czasu do czasu pojawi się coś o muzyce, serialach i produkcjach filmowych. Nie zwlekajcie, zajrzyjcie, a następnie DAJCIE SIĘ PONIEŚĆ WYOBRAŹNIJeśli trafiłał/łeś na mojego bloga to prawdopodobnie mamy podobne zainteresowania.
Jesli nie to najprawdopodobniej jesteś tu zupełnie przypadkiem. Ale to nie ma znaczenia.
Wszystkich zapraszam do pogłębiania się w historii mojej pasji - sztuki. Jeśli jednak
interesują Cię bardziej szczegółowe informacje dotyczące mojej osoby, to zapraszam do
osobnego postu ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz